Panels Frame (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Update
fil: Gawing bago

en: Add
fil: Idagdag
