Panels Frame (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Category
kk: Категория

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Update
kk: Жанарту
