Panels Frame (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Category
ku: پۆل

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: General system related configuration.
ku: ڕێکخستنە گشتییە پەیوەندیدارەکان بە سیستەم.
