Panels Frame (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Category
nl: Categorie

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Basic information
nl: Basisinformatie

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: copy
nl: kopieer

en: - All -
nl: - Alle -

en: Go to list
nl: Ga naar lijst

en: General system related configuration.
nl: Algemene instellingen van het systeem.
