Panels Frame (7.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ
