Panels Frame (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Category
ps: ټولی

en: Preview
ps: مخليد

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: - All -
ps: - ټول -
