Panels Frame (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: Preview
sq: Shikoje

en: Update
sq: Rifresko
