Panels Frame (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Panels
bo: ངོས་པང་།

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Basic information
bo: གཞི་རྩའི་ཆ་འཕྲིན

en: Miscellaneous
bo: སྣ་ཚོགས

en: Identifier
bo: ཨང་རྟགས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Invalid object name.
bo: ཕན་མེད་ཀྱི་བྱ་དངོས་མིང་།

en: Go to list
bo: མིང་ཐོ་ལ་བལྟ་བ

en: General system related configuration.
bo: མ་ལག་སྤྱིའི་འབྲེལ་ཡོད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད།

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
bo: བཀོད་པ་འདི་རིགས་གང་ནས་མངོན་དགོས་སམ། གལ་ཏེ་སྟོང་བར་བཞག་ན་འདི་ཉིད་རིགས་གཞན་དག་ཏུ་བགར།
