Panels Frame (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Category
bs: Kategorija

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: Clone
bs: Klon
