Panels Frame (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Category
cy: Categori

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Clone
cy: Clôn
