Panels Frame (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Category
fa: دسته بندی

en: Label
fa: برچسب

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Icon
fa: شمایل

en: Add
fa: افزودن

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Clone
fa: تکرار

en: Basic information
fa: اطلاعات پایه

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Identifier
fa: شناسه

en: - All -
fa: - همه -

en: General system related configuration.
fa: پیکربندی عمومی سیستم.
