Panels Frame (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Category
is: Flokkur

en: Label
is: Merking

en: Update
is: Uppfæra

en: Icon
is: Táknmynd

en: Add
is: Bæta við

en: Clone
is: Klóna

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt

en: Identifier
is: Aðgreinir

en: - All -
is: - Allt -
