Panels Frame (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: - All -
ka: - ყველა -
