Panels Frame (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Label
km: ស្លាក

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: General system related configuration.
km: ប្រព័ន្ធ​ទូទៅ​ដែល​ទាក់​ទង​នឹង​ការកំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ ។
