Panels Frame (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Clone
ne: प्रतिरूप
