Panels Frame (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Category
pl: Kategoria

en: Label
pl: Etykieta

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Icon
pl: Ikona

en: Add
pl: Dodaj

en: Panels
pl: Panele

en: Clone
pl: Klonuj

en: Basic information
pl: Informacje podstawowe

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Categories may contain only alphanumerics or spaces.
pl: Kategorie mogą zawierać jedynie znaki alfanumeryczne lub spacje.

en: copy
pl: kopia

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Invalid object name.
pl: Nieprawidłowa nazwa obiektu.

en: Go to list
pl: Idź do listy

en: General system related configuration.
pl: Ogólna konfiguracja serwisu.

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
pl: W jakiej kategorii ten układ powinien się wyświetlać. Jeśli pozostawisz to pole puste, zastosowana zostanie kategoria "Inne".

en: Builders
pl: Narzędzia konstrukcyjne
