Panels Frame (7.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit
