Panels Frame (7.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање
