Panels Frame (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Category
ta: பிரிவு

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Add
ta: சேர்

en: Clone
ta: போலிகை

en: Identifier
ta: குறிப்பான்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
