Panels Frame (7.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Category
te: వర్గం

en: Label
te: లేబుల్

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Add
te: చేర్చు

en: - All -
te: - అన్ని -
