Panels Frame (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Category
tr: Kategori

en: Label
tr: Etiket

en: Update
tr: Güncelle

en: Icon
tr: Simge

en: Add
tr: Ekle

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Clone
tr: Kopya

en: Basic information
tr: Temel bilgiler

en: Miscellaneous
tr: Çeşitli

en: Identifier
tr: Tanımlayıcı

en: copy
tr: kopya

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Invalid object name.
tr: Geçersiz nesne adı.

en: Go to list
tr: Listeye git

en: General system related configuration.
tr: Genel sistemle ilgili yapılandırma.
