Panels Frame (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: - All -
ug: ھەممىسى
