Panels Frame (7.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Update
az: Yeniləmə

en: Icon
az: İconka

en: Add
az: Əlavə et

en: Identifier
az: İdentifikator

en: - All -
az: - Hamısı -
