Panels Frame (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Category
cs: Kategorie

en: Label
cs: Popisek

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Icon
cs: Ikona

en: Add
cs: Přidat

en: Clone
cs: Klonovat

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: copy
cs: kopírovat

en: - All -
cs: - Vše -

en: Invalid object name.
cs: Neplatné jméno objektu.

en: Go to list
cs: Přejít na seznam

en: General system related configuration.
cs: Obecná systémová nastavení.
