Panels Frame (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Category
da: Kategori

en: Label
da: Etiket

en: Update
da: Opdatér

en: Icon
da: Ikon

en: Add
da: Tilføj

en: Panels
da: Paneler

en: Clone
da: Klon

en: Miscellaneous
da: Diverse

en: Identifier
da: Identifikator

en: copy
da: kopier

en: - All -
da: - Alle -

en: Invalid object name.
da: Ugyldigt objektnavn.

en: Go to list
da: Gå til liste

en: General system related configuration.
da: Generelle systemindstillinger.
