Panels Frame (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Category
he: קטגוריה

en: Label
he: תווית

en: Update
he: עדכון

en: Icon
he: סמל

en: Add
he: הוספה

en: Clone
he: שכפול

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Identifier
he: מזהה

en: - All -
he: - הכל -

en: General system related configuration.
he: הגדרות כלליות הקשורות למערכת.
