Panels Frame (7.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Weight
hi: मान

en: Category
hi: वर्ग

en: Label
hi: लेबल

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Add
hi: जोड़ें

en: Identifier
hi: पहचान

en: - All -
hi: -सभी-
