Panels Frame (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Category
hr: Kategorija

en: Label
hr: Oznaka

en: Update
hr: Osvježi

en: Icon
hr: Ikona

en: Add
hr: Dodaj

en: Panels
hr: Paneli

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: General system related configuration.
hr: Opće postavke sustava.
