Panels Frame (7.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Miscellaneous
kn: ಇತರೆ

en: Frame
kn: ಚೌಕಟ್ಟು

en: Identifier
kn: ಗುರುತುಗಾರ
