Panels Frame (7.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Icon
lt: Piktograma

en: Add
lt: Pridėti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: - All -
lt: - Visos -

en: General system related configuration.
lt: Pagrindinės sistemos nuostatos.
