Panels Frame (7.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Category
oc: Categoria

en: Label
oc: Etiqueta

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: Panels
oc: Escapolons

en: Clone
oc: Clonar

en: Miscellaneous
oc: Divers

en: Identifier
oc: Identificant

en: Categories may contain only alphanumerics or spaces.
oc: Las categorias ne devon contenir que des caractèrs alfanumerics e des espaces.

en: - All -
oc: - Tot -

en: Invalid object name.
oc: Nom d'objècte invalid.

en: Go to list
oc: Aller a la lista

en: General system related configuration.
oc: Configuracion generala del sistèma.

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
oc: Dins quelle categoria aqueste agencement deuriá aparéisser. Se aqueste camp es daissat void, la categoria serà "Divers".

en: Builders
oc: Constructors
