Panels Frame (7.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Category
pt: Categoria

en: Label
pt: Rótulo

en: Update
pt: Atualizar

en: Icon
pt: Ícone

en: Add
pt: Adicionar

en: Clone
pt: Clonar

en: Miscellaneous
pt: Variados

en: Identifier
pt: Identificador

en: copy
pt: copiar

en: - All -
pt: - Todos -

en: Invalid object name.
pt: Nome de objeto inválido.

en: Go to list
pt: Ir para a lista

en: General system related configuration.
pt: Configuração geral do sistema.

en: Builders
pt: Construtores
