Panels Frame (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Category
ru: Категория

en: Label
ru: Метка

en: Update
ru: Обновить

en: Icon
ru: Иконка

en: Add
ru: Добавить

en: Panels
ru: Панели

en: Clone
ru: Клонировать

en: Miscellaneous
ru: Разное

en: Identifier
ru: Идентификатор

en: Categories may contain only alphanumerics or spaces.
ru: Категории могут содержать только латинские буквенно-цифровой символы либо пробел

en: copy
ru: копировать

en: - All -
ru: - Все -

en: Invalid object name.
ru: Ошибочное имя объекта

en: Go to list
ru: Перейти к списку

en: Add frame
ru: Добавить фрейм.

en: General system related configuration.
ru: Основная системозависимая конфигурация.

en: Builders
ru: Конструктор
