Panels Frame (7.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Category
sv: Kategori

en: Label
sv: Etikett

en: Update
sv: Uppdatera

en: Icon
sv: Ikon

en: Add
sv: Lägg till

en: Clone
sv: Klona

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: Identifier
sv: Identifierare

en: copy
sv: kopiera

en: - All -
sv: - Alla -

en: Go to list
sv: Gå till lista

en: General system related configuration.
sv: Allmänna systemrelaterade inställningar.

en: Builders
sv: Byggare
