Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Category
be: Катэгорыя

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: General system related configuration.
be: Агульная сістэма злучанных канфігурацый.
