Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Category
bg: Категория

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: General system related configuration.
bg: Обща конфигурация на системата
