Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to de translation catalogue (23 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Weight
de: Gewichtung

en: Category
de: Kategorie

en: Label
de: Beschriftung

en: Update
de: Aktualisieren

en: Icon
de: Symbol

en: Add
de: Hinzufügen

en: Clone
de: Duplizieren

en: Stack
de: Aufrufstapel

en: Miscellaneous
de: Diverses

en: Identifier
de: Bezeichner

en: copy
de: Kopie

en: - All -
de: - Alle -

en: Invalid object name.
de: Ungültiger Objektname.

en: Go to list
de: Zur Liste

en: General system related configuration.
de: Allgemeine systembezogene Konfiguration.

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
de: In welche Kategorie soll dieser Inhalt angezeigt werden.  Falls keine Kategorie angegeben wird, wird „Verschiedenes“ zugeordnet.

en: Builders
de: Generator

en: stack
de: Stapel

en: @label settings
de: @label Einstellungen
