Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: Icon
et: Ikoon

en: Add
et: Lisa

en: Clone
et: Klooni

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Identifier
et: Identifikaator

en: copy
et: kopeeri

en: - All -
et: - Kõik -

en: Go to list
et: Mine loendi juurde

en: General system related configuration.
et: Üldine süsteemipõhine seadistus.

en: Builders
et: Koostajad
