Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Category
fi: Kategoria

en: Label
fi: Tunnus

en: Update
fi: Päivitys

en: Icon
fi: Ikoni

en: Add
fi: Lisää

en: Panels
fi: Paneelit

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: copy
fi: kopioi

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Invalid object name.
fi: Epäkelpo objektin nimi.

en: Go to list
fi: Mene listaan

en: General system related configuration.
fi: Yleiset järjestelmään liittyvät asetukset.

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
fi: Missä kategoriassa haluat tämän ulkoasun näkyvän. Mikäli et valitse kategoriaa, järjestelmä näyttää sen kategoriassa "Sekalaista".

en: Builders
fi: Rakentajat
