Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Weight
fr: Poids

en: Category
fr: Catégorie

en: Label
fr: Libellé

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Icon
fr: Icône

en: Add
fr: Ajouter

en: Clone
fr: Cloner

en: Miscellaneous
fr: Divers

en: Identifier
fr: Identifiant

en: copy
fr: copier

en: - All -
fr: - Tout -

en: Invalid object name.
fr: Nom d'objet non valide.

en: Go to list
fr: Aller à la liste

en: General system related configuration.
fr: Configuration générale du système.

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
fr: Dans quelle catégorie cet agencement devrait apparaître. Si ce champ est laissé vide, la catégorie sera "Divers".

en: Builders
fr: Constructeurs
