Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો
