Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Category
hu: Kategória

en: Label
hu: Címke

en: Update
hu: Frissítés

en: Icon
hu: Ikon

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Clone
hu: Klónozás

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: Identifier
hu: Azonosító

en: copy
hu: másolás

en: - All -
hu: – Mind –

en: Invalid object name.
hu: Érvénytelen objektumnév.

en: Go to list
hu: Ugrás a listára

en: General system related configuration.
hu: Általános, rendszerszintű beállítások.

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
hu: Ennek az elrendezésnek melyik kategóriában kell megjelennie. Üresen hagyva a kategória "Egyéb" lesz.

en: Builders
hu: Építők

en: @label settings
hu: @label beállítások
