Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել
