Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Weight
id: Bobot

en: Category
id: Kategori

en: Update
id: Perbarui

en: Icon
id: Ikon

en: Add
id: Tambah

en: Clone
id: Kloning

en: Identifier
id: Pengenal

en: - All -
id: - Semua -

en: General system related configuration.
id: Konfigurasi sistem yang terkait secara umum.
