Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Category
jv: Kategori

en: Label
jv: Judul

en: Update
jv: Dianyari

en: Icon
jv: Ikon

en: Add
jv: Tambah

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: General system related configuration.
jv: Konfigurasi relasi sistim umum.
