Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
