Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Category
mn: Ангилал

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх
