Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Category
nn: Kategori

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: - All -
nn: - Alle -

en: General system related configuration.
nn: Generelle systeminnstillinger.
