Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Category
os: Категори

en: Label
os: Нысан

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
