Panels Frame (7.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Icon
sk: Ikona

en: Add
sk: Pridať

en: Panels
sk: Panely

en: Clone
sk: Klonovať

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: - All -
sk: - Všetky -

en: General system related configuration.
sk: Všeobecné systémové nastavenia.
